<h1 style="text-align: right;"><span style="color: #000080;">سوالات متداول</span></h1> <p style="text-align: justify;">

"چرا

"چرا

یکی از تصمیمات مهم برای یک دندانپزشک که بتواند به نتایج دراز مدت عالی برسد انتخاب لابراتوار دندانسازی متخصص است.ما بیش از یک دهه است که در حال همکاری با دندانپزشکان هستیم و به طور مداوم در تلاش برای بهتر شدن می باشیم و در این سال ها به درک دقیقی از نیازهای این حوزه از قبیل ارائه قابل اعتماد،کاهش فشار و استرس کاری موجود بین بیمار و پزشک،محصولات با کیفیت بالا و خدمات رسیده ایم که در نهایت به رضایت بیمار منتهی می گردد.از دیگر مزایای های دنت می توان ثبت کار به صورت آنلاین،تحویل در سراسر کشور،پشتیبانی و گارانتی نام برد.
</p> <p style="text-align: justify;">

"زمان

"زمان

مدت زمان انجام کارها مطابق با زمان بندی ارائه شده می باشد و باید خدمت شما دندانپزشک محترم برسانیم که این زمان بندی،حداکثر مدت زمان کاری است که لابراتوار های دنت به آن متعهد است و ما سعی داریم طی مدت زمان کوتاهتری کارها را تحویل دهیم. لازم به ذکر است که زمان بندی ارائه شده شامل مدت زمان ارسال نمی شود.
</p> <p style="text-align: justify;">

"چگونه

"چگونه

مراحل ارسال کار در صفحه مربوطه توضیح داده شده است.گفتنی است که مراحل گفته شده برای ارسال اولین کار می باشد و در صورت ادامه همکاری هر پزشک و یا کلینیک دارای کد مخصوص به خود خواهد شد و داخل پروفایل خود می تواند ثبت کار انجام داده و از امکانات دیگر همچون مشاهده فاکتور خود و یا دیدن از آرشیو کارهای به اتمام رسیده و دیگر امکانات برخوردار گردد.
</p> <p style="text-align: justify;">

"چگونه

"چگونه

ارسال از طریق پست سفارشی و یا باربری انجام می شود و مدت زمان ارسال بسته به موقعیت جغرافیایی می تواند بین 24 تا 48 ساعت متغییر باشد.زینه ارسال کار به لابراتوار به عهده پزشک و یا کلینیک،هزینه ارسال کار از لابراتوار به پزشک به عهده لابراتوار می باشد که برای شروع همکاری و ارسال اولین کار تمامی هزینه پست و ارسال به عهده لابراتوار های دنت می باشد.
</p> <p style="text-align: justify;">

"چگونه

"چگونه

بعد از اتمام انجام کار با شما تماس گرفته می شود و با دادن کد پیگیری واریز وجه به حساب اعلام شده کار برای شما ارسال می گردد.و در صورت ادامه همکاری واریز وجه به صورت آنلاین از طریق پروفایل پزشک در سایت امکان پذیر خواهد بود.
</p> <p style="text-align: justify;"></p> <p style="text-align: justify;">

"آیا

"آیا

بله،به سادگی با ما تماس بگیرید برای هماهنگی یک قرار ملاقات
</p> <p style="text-align: justify;">

"آیا

"آیا

تمام روکش ها و بریج ها دارای گارانتی مادام العمر می باشد بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس با ما همکاری را آغاز کنید.
</p>
[دانلود یافت نشد]

Watch Dragon ball super