بهترین لابراتوار دندانسازی تهران
تماس با های دنت ۲۸۴۲۶۰۵۰
لابراتوار دندانسازی خوش قول چگونه است؟

لابراتوار دندانسازی خوش قول چگونه است؟

در رابطه همکاری یک لابراتوار دندانسازی با دندانپزشک،جدا از مبحاث فنی و تخصصی موضوع بسیار مهم دیگری وجود دارد و آن هم زمان تحویل کار به دندانپزشک می باشد.

مدیر یک لابراتوار  باید درک کند که با تحویل پروتزهای دندانی در زمان متعهد شده می تواند علاوه بر بالا بردن جایگاه و اعتبار حرفه ای خود،تاثیر بسیار زیادی در مدیریت و نظم نوبت دهی به بیماران برای دندانپزشک داشته باشد.

لابراتوارها باید بدانند که این موضوع چیزی نیست که با بد قولی باعث شود یک امتیاز بسیار مهم برای یک دندانسازی از دست برود.

ما در این مقاله سعی داریم به شما دندانسازان بگوییم چگونه کارهای خود را مدیریت کنید تا بدون دلهره به سررسید کارهاتون برسید.

۱-اول از همه بدانید که مهلت گذاشتن در درجه اول به خود شما کمک می کند

مهلت گذاشتن در تعیین حجم کارهایتان کمک می کند تا آن را به بهترین نحو مدیریت کنید و بتوانید حتما تا موعد تحویل،کار را تمام کرده باشید.

کار کردن مداوم با زمان های تحویل کار مشخص باعث می شود مدیریت زمان و مهارت های سازمان دهی یک لابراتوار بهتر شود و بتوانید در مواقعی که فشار کار از طرف دندانپزشک زیاد می شود تمرکز کنید و دچار دلهره نشوید.

برای خود ما در این سال ها باعث شده با جدیت بیشتر کار کنیم و حتی با اضافه کاری،کارها را به موعد تحویل داده و به عنوان یک لابراتوار دندانسازی که جدا از مباحث تخصصی می توان به نظم و همکاری دقیق آن مطمئن بود،رضایت دندانپزشکان و کلینیک های همکار را داشته باشیم.

۲-مهلت های واقع گرایانه تعیین کنید

تعیین زمان غیر واقع گرایانه برای دندانپزشک به زودی از اعتبار یک لابراتوار نزد او می کاهد و یک دندانپزشک در جهت برنامه ریزی خود با بیماران نمی تواند به این لابراتوار مطمئن باشد.

۳-جا برای خطا هم بگذارید

از اشتباه و مشکل گریزی نیست.مثلا پرسنل شما مریض می شود،فلان محموله دیر به دستتان می رسد یا با خرابی دستگاه مواجه می شوید.پس اگر امکان این را دارید حتما یک حاشیه امن برای تحویل کار در نظر بگیرید.

۴-کارها را به قسمت های کوچکتر و قابل مدیریت تقسیم کنید

مثلا ببینید چه کسی چه کاری را با چه تجهیزات و لوازمی باید انجام دهد و کارهایی را پیدا کنید که می شود موازی با هم انجام داد.هرچه کارها به قسمت های کوچکتر تقسیم شود می توان با مدیریت هم راندمان کاری را داشته باشید و هم کارها در هر قسمت با کیفیت بالا انجام شود.

۵-منابع و تجهیزات کافی اختصاص بدید

خیلی مهم است که حتما پرسنل مورد استفاده در لابراتوار دندانسازی دانش و مهارت کافی برای انجام کار را داشته باشند و همینطور تمام ابزارها و لوازم مورد نیاز فراهم باشد.

با کسانی که برای تامین منابع تان تکیه دارید صحبت کنید تا مطمئن شوید تاخیری در تامین نخواهید داشت.

۶-به زمان تحویل کار به دندانپزشک تعهد داشته باشید

کار کردن زیر سر رسید به بعضی لابراتوارها خیلی فشار می آورد پس مطمئن شوید که یک اشتباه را دو بار مرتکب نمی شوید و شاید بد نباشد در مواردی که مشکلات پرسنل زیاد است آموزش بیشتر داده شود.

درسته ساده است اما همین موارد ساده اگر بدرستی انجام شود مطمئن باشید که تاثیر بسیار زیادی در اعتبار و جایگاه لابراتوار دندانسازی خود می توانید داشته باشید.

زینب رحیم زاده دندانساز

 

امتیاز شما به مطلب
[Total: ۵ Average: ۴]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Watch Dragon ball super