درباره لابراتوار دندانسازی(های دنت)

وِب سایت (های دنت) حاصل همکاری یک زوج جوان متخصص است که با بهره مندی از افرادی توانمند، با هدف خدمت رسانی به دندانپزشکان عزیز کشورمان،راه اندازی شده است.

مدیر این مجموعه مهندس ساروقی می باشد. ایشان ارزش آفرینی ، کیفیت و صداقت در کار را به عنوان سه اصل اساسی این مجموعه،در همکاری با دندانپزشکان می داند.

 

هدف اصلی و چشم انداز:   تأمین نیازهای دندانپزشکان و دندانسازان کشورمان در بخش پروتز بصورت سه دپارتمان  زیر:

  •  دپارتمان بازرگانی
  •  دپارتمان لابراتوار 
  •  دپارتمان آموزش

و اما در حال حاضر این مجموعه در قسمت های زیر با دندانپزشکان محترم کشورمان در حال همکاری می باشد.

– بخش فنی و تخصصی (دپارتمان لابراتوار)  

(ساخت انواع پروتزهای دندانی بویژه ایمپلنت)

(برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و جامع دندانسازی)

در این بخش با مدیریت خانم رحیم زاده،هدف ساخت پروتزهای دندانی صرفاً با بالاترین کیفیت و همچنین کمک به توسعه حرفه دندانسازی می باشد.

لابراتوار دندانسازی(های دنت) در مرکز ایران(شهر کاشان)،سال۸۷ تاسیس شد.طی این سال ها از راهنمایی افرادی متخصص که از لحاظ علم و دستان هنرمند کمیاب هستند همچون استاد محسن رسولی(استاد دانشکده پروتز شهید بهشتی) بهره برد و تمام تلاش خود را برای رسیدن به جایگاه یک لابراتوار حرفه ای انجام داد.

در جهت خدمت رسانی بیشتر به دندانپزشکان عزیز،بخش بیشتر این مجموعه در سال ۹۷ به تهران منتقل شد و حال با اقدامات صورت گرفته از جمله سرمایه گذاری و تشکیل یک تیم آموزش دیده،آماده است به دندانپزشکان سراسر ایران که خواهان پروتزهای با کیفیت بالا و داشتن همکاری با لابراتواری همفکر هستند،خدمات عالی و جامع خود را ارائه کند.

 

چرا باید لابراتوار(های دنت) را انتخاب کنم؟؟؟!

یکی از تصمیمات مهم برای یک دندانپزشک که بتواند به نتایج دراز مدت عالی برسد انتخاب لابراتوار دندانسازی متخصص است.ما بیش از یک دهه است که در حال همکاری با دندانپزشکان هستیم و به طور مداوم در تلاش برای بهتر شدن می باشیم و در این سال ها به درک دقیقی از نیازهای این حوزه از قبیل ارائه قابل اعتماد،کاهش فشار و استرس کاری موجود بین بیمار و پزشک و همچنین ارائه خدمات با کیفیت بالا رسیده ایم که در نهایت به رضایت بیمار منتهی می گردد.پس اگر خواهان کار باکیفیت هستید به شما اطمینان می دهیم که می توانید با خیال راحت همکاری با ما را آغاز کنید.

تماس با ما

 

-بخش کسب و کار  (آموزش و مشاوره در حوزه کسب و کار دندانپزشکان)

در این بخش توسط آقای مهندس ساروقی (مدیر مجموعه های دنت) آموزش های مفید و کاربردی در خصوص موفقیت شغلی دندانپزشکان ارائه می شود.ایشان دانش آموخته MBA ، کارآفرین ، مدرس و مشاور کسب و کار نیز می باشند.

ایشان دارای مطالعات موردی و تحقیقات میدانی روی کسب و کار دندانپزشکان هستند.

در این بخش هدف بالا بردن توانایی بیزنسی و توسعه هدفمند کسب و کار،مختص به دندانپزشکان عزیز و کلینیک های دندانپزشکی می باشد.

جهت ارتباط با ایشان می توانید به نشانی Info@highdent.ir پیام ارسال کنید.

  در آینده نزدیک این بخش از وب سایت(های دنت) با آموزش های آقای ساروقی همراه خواهد بود.

 

Watch Dragon ball super