about us

درباره لابراتوار دندانسازی(های دنت)

وِب سایت (های دنت) حاصل همکاری یک زوج جوان است که با هدف خدمت رسانی به دندانپزشکان عزیز کشورمان،در دو بخش زیر راه اندازی شده است.

– بخش فنی و تخصصی  

(ساخت انواع پروتزهای دندانی بویژه ایمپلنت)

(برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و جامع دندانسازی)

در این بخش با مدیریت خانم رحیم زاده،هدف ساخت پروتزهای دندانی صرفاً با بالاترین کیفیت و همچنین کمک به توسعه حرفه دندانسازی می باشد.

لابراتوار دندانسازي(هاي دنت) در مرکز ايران(شهر کاشان)،سال87 تاسيس شد و طي اين سال ها تمام تلاش خود را براي رسيدن به جايگاه يک لابراتوار حرفه اي انجام داد. و در اين بين از راهنمايي افرادي متخصص در اين حوزه که از لحاظ علم و دستان هنرمند کمیاب هستند همچون استاد محسن رسولي(استاد دانشکده پروتز شهيد بهشتي) بهره برد و حال با اقدامات صورت گرفته و تشکيل يک تيم آموزش ديده،آماده است به دندانپزشکان سراسر ايران که خواهان پروتزهاي با کيفيت بالا و داشتن همکاري با لابراتواري همفکر هستند،خدمات عالي و جامع خود را ارائه کند.

 

چرا باید لابراتوار(های دنت) را انتخاب کنم؟؟؟!

یکی از تصمیمات مهم برای یک دندانپزشک که بتواند به نتایج دراز مدت عالی برسد انتخاب لابراتوار دندانسازی متخصص است.ما بیش از یک دهه است که در حال همکاری با دندانپزشکان هستیم و به طور مداوم در تلاش برای بهتر شدن می باشیم و در این سال ها به درک دقیقی از نیازهای این حوزه از قبیل ارائه قابل اعتماد،کاهش فشار و استرس کاری موجود بین بیمار و پزشک و همچنین ارائه خدمات با کیفیت بالا رسیده ایم که در نهایت به رضایت بیمار منتهی می گردد.پس اگر خواهان کار باکیفیت هستید به شما اطمینان می دهیم که می توانید با خیال راحت همکاری با ما را آغاز کنید.

تماس با ما

 

-بخش کسب و کار  (آموزش و مشاوره در حوزه کسب و کار دندانپزشکان)

در این بخش توسط آقای مهندس ساروقی آموزش های مفید و کاربردی در خصوص موفقیت شغلی دندانپزشکان ارائه می شود.ایشان دانش آموخته MBA،و دارای مطالعات موردی و تحقیقات میدانی بر روی کسب و کار دندانپزشکان هستند.

در این بخش هدف بالا بردن توانایی بیزنسی و توسعه هدفمند کسب و کار،مختص به دندانپزشکان عزیز و کلینیک های دندانپزشکی می باشد.

  در آینده نزدیک این بخش از وب سایت(های دنت) با آموزش های آقای ساروقی همراه خواهد بود.

 

Watch Dragon ball super